TRX

TRX Suspension Training, jedná se o funkční trénink, kdy cvičíme s váhou vlastního těla v nakloněné rovině za pomoci speciálního závěsného nářadí TRX . Je potřeba zmínit že TRX je modernější verzí gymnastických kruhů. Dá se velmi snadno měnit délka závěsu, dle potřeby daného cviku. TRX vnímám jako skvělý úvod do cvičení s vlastní váhou a velmi rychle na sobě ucítíte změny.

Během tréninku na TRX procvičíme celé tělo, budete dělat hodně dřepů, přítahů, kliků a to se zaměřením na zpevnění středu těla - core. Naši lektoři velmi dbají na preciznost a správnost provedení cviku, tak aby pro Vás bylo cvičení co nejpřínosnější. Jelikož zvedáme pouze svoji hmotnost, tak svalová hmota narůstá rovnoměrně, což snižuje riziko zranění a zvyšuje výkonnost.  TRX umožňuje třírozměrné pohyby, které není možné provádět s jiným fitness nářadím.

PRO KOHO JE TRX VHODNÝ

Cvičení TRX je vhodné pro každého, jak pro úplné začátečníky tak i zdatné sportovce. U cviků lze jednoduše zvýšit obtížnost tím, že se upraví poloha a náklon těla. Trx je velmi vhodné pro lidi, kteří celý den sedí a mají problémy se zády.

Nabízíme lekce formou otevřených hodin, kde se naučíte od základu správnou techniku nastavení a zpevnění těla, používání nářadí, dýchání a aktivace středu těla.

Co si vzít na lekci sebou - cvičí se na boso, tak stačí ručník .

Lekce TRX povedou certifikovní trenéři TRX Group Suspension Training - Kuba a  Tomáš.

Pro objednání lekce TRX využijte náš rezervační systém.

TRX BRNO - MEDLÁNKY

 

 

Nenašli jste co jste hledali? A co třeba osobní trénink s našim trenérem…

Zjistěte si více informací

MoveGym

V Újezdech 7
621 00 Brno - Medlánky
(není korespondenční adresa)

xvideis.cc pornhub ponhub.pro