Reformer

NEJÚČINNĚJŠÍ CVIČENÍ PRO ODSTRANĚNÍ BOLESTÍ ZAD A PRO PŘIROZENĚ TVAROVANÉ ŠTÍHLÉ SVALY

Co je REFORMER?

Reformer je stroj, který vymyslel Joseph Hubertus Pilates. Reformery jsou v podstatě pojízdné vozíky umístěné do vodorovného rámu, připevněné pomocí pěti pružin o nastavitelné míře tuhosti. Reformer skvěle kopíruje princip svalové akce, protože pracuje s pevným i pohyblivým bodem. Na Reformeru se dají aranžovat stovky cviků pro celé tělo.

Součástí stroje Reformer jsou táhla, které se různě zaháknou za ruce i nohy, díky nimž dojde současně s nastavením tuhosti pružin k optimálnímu zatížení a rychlejšímu získání krásně tvarované postavy bez bolestí zad a celého opěrného aparátu. Vzhledem k tomu, že zde nedochází k fixaci trupu a izolovaným pohybům (jak je tomu například v posilovně), cvičí stále celé tělo a umožňuje tak rychlejší docílení požadovaných výsledků.

Pro koho je REFORMER vhodný?

Cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie, muže i ženy. Vzhledem k tomu, že jsou maximálně čtyři klienti na jedné lekci, jedná se o individuální trénink nastavený dle Vaší pokročilosti. Vhodné tedy také pro úplné začátečníky!

Výuka na stroji Reformer se dá pojmout jako zdravotní cvičení upravené dle Vašich možností a schopností, na druhé straně se může jednat o vysoce intenzivní trénink pro rekreační i profesionální sportovce.

  • osoby s bolestmi zad
  • tvarování postavy
  • snížení nadváhy
  • maminky po porodu
  • seniory
  • sportovce
  • všechny, kteří si chtějí posílit a vytvarovat hezké tělo

Jak se rezervovat

Výuka na strojích REFORMER probíhá formou individuálních lekcí nebo cenově zvýhodněných kurzů (10 lekcí), které jsou průběžně vypisovány během celého roku. Na skupinovém kurzu cvičíme maximálně se 4 klienty.

Termíny kurzu : pro info o volných místech a nás prosím kontaktujte na info@movegym.

čtvrtek 16:45 - 17:40 - 1 místo (Tomáš)

10 lekcí /3700 Kč

 

Rezervace probíhají na tel.č. 603861051 (Tomáš), 775623637(Veronika) nebo info@movegym.cz

Kontaktuje vždy prosím lektora, ke kterému chcete chodit :-)

Rezervace po uhrazení celé částky hotově na recepci gymu nebo platbou na účet 173089672/0300 Tomáš, 303906336/0300 Veronika

Kurzovné se nevrací. V případě zdravotních potíží, těhotenství, stěhování apod. je možné přepsat kurz na Vámi určenou osobu.
Možnost náhrady 2 zameškaných lekcí po předchozí omluvě do konce trvání kurzu. Lekce se omlouvají nejpozději 12 hodin před lekcí. Lekce se nahrazují v jiném probíhajícím kurzu.

 

PILATES REFORMER BRNO - MEDLÁNKY

 

Nenašli jste co jste hledali? A co třeba osobní trénink s našim trenérem…

Zjistěte si více informací

MoveGym

V Újezdech 7
621 00 Brno - Medlánky
(není korespondenční adresa)

xvideis.cc pornhub ponhub.pro